Zdroj: http://sarah.cathia.cz/index.php?a=87  •  Vydáno: 22.5.2012 19:26  •  Autor: Sarah

Drabble štafeta

Není soutěž jako soutěž. Povídkové, nebo drabble štafety bývaly velmi oblíbenou blogovou zábavou, v dobách, kdy jsme působili převážně na blozích (tedy někteří z vás... já na blogu nikdy nebyla). Dnes už tomu tak často nebývá, ale myslím, že není od věci tuto příjemnou tradici obnovit.
O co tedy jde?

Není soutěž jako soutěž. Povídkové, nebo drabble štafety bývaly velmi oblíbenou blogovou zábavou, v dobách, kdy jsme působili převážně na blozích (tedy někteří z vás... já na blogu nikdy nebyla). Dnes už tomu tak často nebývá, ale myslím, že není od věci tuto příjemnou tradici obnovit.

O co tedy jde?

Já od vás přijmu deset témat na drabble (příběh o sto slovech).

Ale POZOR! Kdo mi zadá téma, musí na svých stránkách, svém blogu, nebo na nějakém literárním serveru kde působí, sám zveřejnit tuto štafetu a přijmout deset témat na drabble, která pak napíše a věnuje těm, kdo mu téma zadali.

Jak zadat téma?

Do komentářů pod tento článek uvedete buď 4 slova, která se mají v drabble objevit. (Prosím, vybírejte s rozumem!!!) Nebo libovolné téma, které lze aplikovat pro, pokud možno, více žánrů nebo fandomů (tj. Harry Potter, Odkaz Dračích Jezdců, Červený trpaslík, The Big Bang Theory, Akta X, Čarodějky, Buffy, Gillmorova děvčata, Křížová dáma, Aldorma - tedy spíše Tristenoll v mém případě... a nic víc mě prozatím nenapadá... prosím dodržujte témata, kterým se věnuji, nebo které znám ... či něco originálního, ze života :-D). Nezapomeňte připojit odkaz na své domovské stránky, blog, nebo místo, kde působíte.

Další postup?

Napište a zveřejněte článek s touto štafetou pod kterým vám budou zadávána témata. Nezapomeňte říci, od koho jste tuto štafetu převzali.

Jakmile článek zveřejníte, bude vámi zadané téma bráno jako platné a já začnu psát vaše drabblíčko. Samozřejmě je možnost, že vám budu chtít témat oplatit, tak se na to připravte.

Jakmile obdržím 10 platných témat, vkládání komentářů pod tento článek bude uzavřeno.

Tak tedy! Vzhůru do drabblení :)