Po 03. srpna    slaví: Miluše< návrat zpět

Život mezi řádky rss

Hl.postavy: Georgiana Clemensová, Sidus Clemens, Saem, Ethan Buckley
Žánr: drama/místy i psychologické či romantické
Stav: Nedokončená

Obsah: Sidus Clemens byl generálem Tristonelského vojska a za své oddané služby a záchranu života králi Villfaranovi II. získal dekret ustanovujícího jej králem Aldormy. Ale co mi vlastně víme o životě Sida Clemense před tím, než se stal generálem? Co mi víme o jeho rodině a skutečných poměrech místa kde žil? Sidus nikdy nebyl obyčejným chlapcem a nikdy nežil prostý život. Své o tom ví i jeho sestra z nesčetných dopisů, které jí psal. Sestra, kvůli níž se již nikdy nevrátil do místa svého rodiště... Celý jejich vztah tvořily dopisy a slova v nich vepsaná. Kdo však dokáže sebrat tu odvahu, otevřít starou truhlu a nahlédnout do řádků, které překonaly hranice dvou království i času?

Vstupte do tajů Aldormského království - Nový věk Aldormy

2. Mašlík a mašle

Georgiana se dozvěděla o bratrově odchodu. Spolu jdou do vesnice nakoupit ještě pár věcí pro Siduse a nastává loučení. Zpočátku smutné a zhrzené děvče však uvěří smýšleným historkám naivního malého chlapce o hrdinských činech rytířů a úžasného života po boku rytíře Tarnaka a nechává bratra odjet se slibem, že jí bude každou volnou chvíli psát a posílat dopisy.

Autor: Sarah  •  Vydáno: 18.9.2011 14:17  •  Přečteno: 2375x  •  Komentářů: 0

1. Překvapení, které změní věci budoucí

Georgiana se vrátila ve vzpomínkách do doby, kdy jí bylo pět let a ještě zažívala bezstarostné dětství se svým starším bratrem Sidusem. Nic však není napořád, jak záhy zjistí. Vzpomíná na den, kdy se poprvé setkala se svým dlouholetým přítelem Saemem, který jí byl oporou v těch nejtěžších chvílích, ale také na den, kdy se její bratr dozvěděl o svém osudu.

Autor: Sarah  •  Vydáno: 18.9.2011 14:14  •  Přečteno: 2127x  •  Komentářů: 0

Prolog

Georgiana se vrátila z Aldormy, kde navštívila svého bratra v žaláři, kde ho drží Loqar Niman poté, co jeho rodinu svrhnul z trůnu. Gee je z bratrova konce zničená a otevírá starou truhlu, v níž leží všechny její vzpomínky, které ji s bratrem pojí. Ve vzpomínkách se společně s vnučkou Rossie začíná vracet do minulosti.

Autor: Sarah  •  Vydáno: 18.9.2011 14:07  •  Přečteno: 1919x  •  Komentářů: 0

© 2008 - 2011 Sarah * Design made by Cathia