Čt 04. března    slaví: StelaKategorie: Novinky

Menší průzkum

Zdravím ve spolek... tak mě napadlo udělat menší průzkum. Všimla jsem si, že tady ještě pár lidí zavítá, ale komenty u nových kapitol nejsou, takže mám otázku, chcete dopřekládat Nejsladší hřích, nebo by vás raději zajímal dramatický konec Harry Pottera a Dračího Jezdce (zhruba 5 kapitol a epilog)? Obě povídky na ráz nezvládnu a dávám vám šanci si vybrat, co by vás potěšlo více. Nebude to sice hned, ale se zaměřením na jednu povídku bych se mohla posunout trochu dopředu. S jinými povídkami prozatím začínat nechci, tyhle dvě jsou mé priority. Obě budou dokončeny, jen teď záleží na vás, která se konce dočká jako první.
A varování: pokud se nevyjádříte, vyprdnu se na vás úplně!!! haha... ne, to víte, že bych vám to neudělala... jde jen o to, zda mě k psaní budete motivovat a mě to "možná" půjde rychleji, nebo zůstanu u svého tempa (což nedoporučuji, páč je to tak kapitola za rok, což ostatně víte sami, že? :-))
Tákže bude to HP a DJ nebo Nejsladší hřích?

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Strana:  1 2 3   další »
, Pokračování odpovědět
Ahojky, jsem ráda, že "vyhrála" povídka Nejsladší hřích, i když se mi líbí obě, tato je mi přece jen bližší.. :-) Chtěla jsem se jen zeptat, kdy asi tak přibude další kapitola? Moc se na ní těším.. :-)
odpověděl(a)
Ahoj, další kapitola bude již brzy... je ze 45% přeložená. Trochu se to zpozdilo, protože jsem se neplánovaně vrátila z Anglie dřív než jsem chtěla a sháněla doma práci (naštěstí s úspěchem :-D), ale už zase pokračuju a každý den něco přeložím a co nejdříve to tu bude.
, ?,??? odpovědět
budeš přidávat neco dalšího? aby nejsladší hřích skončil co nejdřív a mohla jsi pokračovat v Dračím jezdci strašně se na něj těšim
odpověděl(a)
nic dalšího teď přidávat nebudu... po NH bude HP a DJ a poté se vrhnu teprve na další.
, Konec odpovědět
Tákže, hlasování ukončeno... sečetla jsem všechny hlasy 2x a je to 5:4, tedy Nejsladší hřích vede.
Pustím se tedy do dalšího překladu a až bude celý hotov a vložen a vy se ho dosytosti nabažíte, tak začnu pokračovat v HP a DJ.
, Nejsladší hřích :-) odpovědět
Všechny povídky, které tu máš, jsou úžasné, ale mně osobně víc přirostl k srdci Nejsladší hřích. Možná je to těmi city, které jsou neopakovatelně vylíčeny, vztahem páru Hermiona/Draco, nebo dobou, která je popisována v povídce.. Každopádně jsem jí okouzlená a doufám v její pokračování.. :-)
, Odpověd odpovědět
Jsem pro nejsladší hřích :)
, HP odpovědět
Tak zvyšuji skóre jezdci :), čtu to už roky a jsem zvědavá jak to dopadne...hoodně zvědavá!
Navíc je to psané způsobem, kterým si i já ráda někdy spojuju příběhy do jednoho, takže to čtu opravdu ráda!
, .... odpovědět
lidi no tak aspoň co byste chtěli aby pokračovalo
, - odpovědět
Díky za vysvětlení. Je fakt, že rozumnější je věnovat se jedné povídce, kterou člověk dodělá než všemu trochu a nic moc. Akorát u překladu a vlastní tvorbě bych to spíš nechala, jak budu mít náladu - a možná bych to i kombinovala. Ale chápu, že podle zájmu se přizpůsobíš v prioritě. Akorát počítám s tím, že obojí si budu muset oživit než budu pokračovat, protože už je to dlouho. Každopádně já budu číst oboje.

jo a držím pěsti u zkoušky. Jak dlouho ještě plánuješ v UK být?
, Dračí jezdec odpovědět
doufám že vyhraje dračí jezdec těším se na konec jak na vánoce a budu ti dřžet palce ať to uděláš
, - odpovědět
Tak zatím je to 4:3 aneb Nejsladší hřích vede... máte čas rozhodnout do 6. prosince, to mám velmi důležitou zkoušku z Angličtiny, za kterou jsem zaplatila majlant :-D (mimochodem držte pěsti). Poté se pustím do překladu nebo psaní vlastní.... Tak co,změní se ještě průběh hlasování, nebo je to konečný verdikt??? 10

Strana:  1 2 3   další »
© 2008 - 2011 Sarah * Design made by Cathia